Zapraszam na mój kanał na YouTube – Włochy od kuchni

Filmy z kuchnia wloska

Zapraszam Was na mój kanał na YouTube – Włochy od kuchni, który będzie dopełnieniem mojego bloga i zakładki blogowej dot. kuchni włoskiej Włochy od kuchni. Niestety nie wszystko można przekazać za pomocą zdjęć i słów, stąd mój pomysł na stworzenie filmów.

Zabiorę Was w kulinarną podróż do Włoch bez wychodzenia z domu. Odwiedzimy każdy włoski region, będziemy cieszyć się kolorami, zapachami i smakami. Odkryjemy tradycyjne przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie i to wszystko krok po kroku. Przepisy będą nieskomplikowane, bo we Włoszech nawet najprostsze potrawy smakują wyjątkowo.

Dziś tylko krótki zwiastun filmowy, a na pierwszy przepis zapraszam od najbliższego piątku. Szykujcie spaghetti i dużo pomidorów 🍝🍅

Dziękuję za Waszą obecność i … buon appetito!W przypadku pytań dot. przepisu możecie skontaktować się ze mną na FB lub na IG, lub zostawić je w komentarzu. 
Jeśli przygotowaliście potrawę według mojego przepisu, byłabym wdzięczna za przesłanie zdjęcia. Wszystkie zdjęcia umieszczam w Waszej Galerii. Dziękuję! 


Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *