Witajcie na nowo-starym blogu!


Witajcie na blogu!

Witajcie na nowo-starym blogu! Po 4 latach blogowania na blogspot przyszedł czas na nowe. Chciałabym przywitać Was na całkiem nowej stronie.

Mam nadzieję, że nowy wygląd i struktura bloga przypadnie Wam do gustu, będzie bardziej przejrzysta i łatwiej znajdziecie interesujące Was przepisy.


Wbrew pozorom nie zmieniło się aż tak dużo. Bardziej rozbudowałam menu, chciałam, żeby było wyraźniejsze, dlatego przy każdej zakładce menu typu ŚNIADANIA, OBIADY itd. dołączyłam spis treści z wszystkimi przepisami z danej kategorii (oczywiście z linkami do nich załączonymi). Mam nadzieję, że tak przygotowany spis treści ułatwi Wam szukanie kulinarnych inspiracji.

Na stronie głównej bloga pewnie rzucą się Wam w oczy trzy nowe działy: SEKRETY KULINARNE, WŁOCHY OD KUCHNI i NATURALNA KUCHNIA.

W dziale „Sekrety kulinarne” znajdziecie patenty i porady, dzięki którym gotowanie stanie się łatwiejsze, przyjemniejsze i żadna kulinarna katastrofa nie będzie Wam straszna. Dzięki kilku trikom każdy może poczuć się w kuchni jak „ryba w wodzie”.

W dziale „Naturalna kuchnia” znajdziecie przepisy umożliwiające zastąpienie gotowych, przetworzonych produktów tymi wykonanymi własnoręcznie w domowym zaciszu bez dodatku konserwantów i zbędnych dodatków. To takie moje domowe sposoby na „wiem, co jem”.

A dział „Włochy od kuchni” jest moim ulubionym. Chciałam zabrać Was w kulinarną podróż do Włoch i zasmakowania się w kuchni włoskiej bez wychodzenia z domu. Każdy z 20 regionów Półwyspu Apenińskiego ma wiele wyjątkowych przepisów do zaoferowania, które zamierzam odkrywać.

Chciałabym wiedzieć jak się Wam podoba ta zmiana bloga? Jeśli zauważycie, że coś nie działa, coś byście zmienili lub dodali, proszę dajcie znać w komentarzu lub w mailu.

Przyznam szczerze, że nie myślałam, że kiedyś uda mi się skończyć pracę nad tym blogiem. Bywało trudno, czasami nawet bardzo, zwłaszcza gdy okazało się, że w czasie importu wszystkich przepisów, a jest ich ponad 600, zdjęć ponad 2 tysiące, wszystko się pomieszało. Przepisy były urwane w połowie, zdjęcia przypisano do błędnych wpisów i mogłabym tak wymieniać jeszcze wiele, wiele przeszkód, jakie miałam na drodze.

Najważniejsze, że udało się i czuję niesamowitą ulgę oraz szczęście, że w końcu mogę podzielić się z Wami nową wersją bloga.

Na koniec chciałabym podziękować Wam za obecność na blogu, Instagramie i FB. Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze i wiadomości. To dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy i rozwijania swojej kulinarne pasji. Mam nadzieję, że kolejne przepisy też przypadną Wam do gustu.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Magda


Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Dakota :

    Witaj! Trochę nie zaglądałem, już myślałem, że przestałaś pisać 🙂

    Będę znowu wpadał szukając inspiracji 🙂

  2. Witaj! Bardzo mi miło, że na nowo u mnie gościsz 🙂
    Miałam przerwę z powodu problemów w czasie przenoszenia bloga. Teraz obiecuję systematyczność i nowe przepisy 😉
    Pozdrawiam serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *