Pierwsze urodziny bloga
Uncategorized

PIERWSZE URODZINY BLOGA!!!


PIERWSZE URODZINY BLOGA!!!

Moi Drodzy! Blog „La grande e la piccola cuoca” doczekał się swoich pierwszych urodzin! Nie mogę uwierzyć, że to już rok, że 155 postów z przepisami już za mną a setki jeszcze w mojej głowie.

Muszę przyznać, że zakładając bloga, nie liczyłam na to, że doczeka pierwszych urodzin, że ktoś go będzie czytał, ktoś się nim zainteresuje, że będzie miał wiernych czytelników, ponieważ blogów kulinarnych są tysiące. Nie myślałam, że tak wielką radością, będzie dla mnie przygotowywanie postów, robienie zdjęć i czytanie Waszych maili.

Ten rok był pełen emocji, szczęścia, spełnienia, niespodzianek i czasem nawiązywania nowych blogowych znajomości.

Korzystając z okazji, chciałam podziękować Wam, Czytelnikom, za to, że jesteście. Dziękuję za każde Wasze wejście na bloga, za każdy Wasz komentarz i wiadomość. Wasze wizyty i opinie są dla mnie bardzo ważne, są dla mnie olbrzymią motywacją do dalszego działania. Jestem szczęśliwa, że jesteście ze mną i mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej.


DZIĘKUJĘ!

Chciałam podziękować również osobie, bez której nie byłoby tego bloga, która wymyśliła jego nazwę, pomaga mi w gotowaniu, w przygotowaniu zdjęć, w tworzeniu nowych postów, szuka ze mną przepisów i pomysłów na nasze wspólne gotowanie. Pewnie domyślacie się, że tą osobą jest moja córeczka Emma, moja mała kuchareczka. 

Na koniec chciałam prosić Was o przesyłanie propozycji tematów na kolejne wpisy. Czy jesteście zainteresowani stworzeniem specjalnych cykli kulinarnych, jakie przepisy chcielibyście znaleźć na blogu? Jestem otwarta na Wasze pytania, komentarze i wszystkie sugestie dot. bloga, jego treści, wyglądu. Piszcie w komentarzach lub wyślijcie mi prywatną wiadomość.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że jesteście i zapraszam Was na nowe posty. A teraz biorę się do roboty, do gotowania i tworzenia nowych przepisów. Pozdrawiam Was serdecznie!


W przypadku pytań dot. przepisu możecie skontaktować się ze mną na FB lub na IG, lub zostawić je w komentarzu. 
Jeśli przygotowaliście potrawę według mojego przepisu, byłabym wdzięczna za przesłanie zdjęcia. Wszystkie zdjęcia umieszczam w Waszej Galerii. Dziękuję! 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *